size sadece seçmek kalsın

Kurumsal | size sadece seçmek kalsın

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

yurtarabul.com, tüm veri koruma gerekliliklerini yerine getirmek için sürekli olarak çaba göstermektedir. Tüm veri işleme faaliyetleri (toplama, işleme ve iletimi gibi) için, yasa hükümlerine göre çalışma göstermekteyiz. Aşağıdaki bilgiler, yurtarabul.com websitesinin kişisel verilerin korunduğu ve gizlilik politikasının nasıl garanti edildiği hususunda genel bir bakış açısı vermektedir. yurtarabul.com tarafından kesinlikle ziyaretçiden kişisel bilgiler talep edilmez. Ziyaretçiden aşağıda açıklaması bulunan alanlarda veriler toplanılıp bu veriler sitenin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi alanlarında kullanılmaktadır.

Sitemizde sadece firma sahiplerinin sisteme dahil olup firmalarını eklerken bir takım bilgiler talep edilmektedir.  Yayıncıların eklemiş olduğu bilgiler, eklediği görsel materyaller kendilerinin sorumluluğunda olup yurtarabul.com’u bağlamaz. yurtarabul.com hak ihlali yapıldığına dair her hangi bir şikayet aldığında yapılan inceleme sonucunda ihlal olduğunu düşünürse yayıncıya haber vererek şikayete konu olan materyalleri yayından kaldırabilir.

 Hangi veriler toplanır?

 Bize " iletişim" sayfasından genel sorularınızı gönderebilirsiniz. Bu verileri işlemek için, iletişim bilgilerinizi (isim ve e-posta adresi) topluyoruz . Bu veri veya bununla ilgili herhangi bir yazışma , yurtarabul.com’un size sağlamış olduğu hizmetleri geliştirmek için bizim tarafımızdan saklanacak ve kullanılacaktır.

İnternet Bağlantı Bilgileri

yurtarabul.com’a ait bir sayfayı ziyaret ettiğinizde IP adresinizi , ziyaretinizin tarih ve saatini, alınan verileri ve tarayıcınızın sürümünü ayrıca varsayılan olarak sunulan herhangi bir bilgiyi toplayabiliriz. Toplanan verileri kullanarak kişinin belirlenmesi mümkün değildir . Biz bu verileri hem hizmetlerimizi geliştirmek; hem de hataları önlemek amacı ile kullanıyoruz.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız, bir itirazınız veya gizlilik hakkında sorularınız varsa iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

Scroll